LifeHacker

Apple 2019 a na co se těšit v tomto roce

Co si pro nás Apple připravil pro tento rok? Bezrámečkové přístroje, telefon se 3 objektivy nebo super nabíjecí podložku. Apple 2019 by mohl být velmi zajímavý!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v padesátém dílu pořadu LifeHacker:

  • Jaké produkty by mohl Apple představit v tomto roce
  • Proč vidět budoucnost v telefonech se třemi objektivy
  • Objeví se konečně bájná nabíječka Apple AirPower?

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)