iDrby

Apollo Cloud 2 Duo je první NAS, který podporuje aplikaci Files v iOS 11

Apollo Cloud 2 Duo

Společnost Promise Technology, která vyrábí NAS Apollo Cloud 2 Duo, vydá aktualizaci, která umožní ukládání souborů na zařízení přímo v aplikaci Files na iOS 11.

Samotný hardware Apollo Cloud 2 Duo je vybaven dvoujádrovým procesorem. Jednotka je dodávána v jediné konfiguraci s dvěma pevnými disky, každý o kapacitě 4TB, které lze konfigurovat pro použití v poli RAID 0 nebo 1.

Apollo Cloud 2 Duo si poradí s novou aplikací Files v iOS 11

Aktualizace softwaru pro tento NAS nabídne integraci s aplikací Files v iOS 11. V ní se pak bude v postranním panelu zobrazovat jako samostatné úložiště. Aplikace Apollo Cloud pro iOS bude podporovat také Drag & Drop ve využití na iPadu a bude chránit přístup za pomoci Face ID.

Apollo Cloud 2 Duo

Zatím není jasné, zda se tyto funkce objeví i ve spojení s jinými jednotkami od společnosti Apollo. V českém Apple Storu je k mání pouze jednodiskové řešení s 4 nebo 2 TB. Cena Apollo Cloud 2 Duo je 449 amerických dolarů (kolem 9 920 Kč) a zatím se prodává jen v USA.

Aktualizace:

Dalším výrobcem NAS serverů, který podporu pro aplikaci Files přidává, je Synology.

Zdroj: Appleinsider.com

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)