Video

Video: Alcatel Movetrack – GPS tracker pro domácí miláčky

Alcatel MoveTrack je GPS lokátor pro vaše psí miláčky. To znamená, že po připevnění na obojek psa, dokáže sledovat jeho pohyb a vše přenášet do aplikace ve vašem telefonu.

Zařízení je to velmi malé a na zadní straně má nabíjecí microUSB konektor a slot na nano SIM. Před používáním je nutné tuto SIM kartu vložit a pevně opět zašroubovat kryt. V balení jsou šroubky i šroubovák. U operátora si stačí zařídit tarif s mobilními daty. Těch spotřebuje GPS lokátor jen pár megabajtů měsíčně.

Praktický gumový návlek ochrání movetrack před rozbitím a slouží i pro připevnění na obojek. V průřezu je místo na 3 LED diody. První značí úroveň nabití baterie, druhá stav GPS signálu a třetí mobilní data.

Alcatel Movetrack umístíte na všechny běžné obojky

Movetrack se v pohodě vejde na obojek široký 3 centimetry. Díky vodotěsné konstrukci se nemusíte bát, že by jej váš pejsek při koupeli utopil. Po nasazení nijak pejskovi nepřekáží a nevadí.

Mobilní aplikace dokáže zobrazit, kde přesně se pes nachází. Můžete volit mezi několika režimy přesnosti. Lze se přímo přepnout do Apple Map pro navigaci ke psovi nebo nastavit bezpečné zóny, ve kterých se má pohybovat. K dispozici je i historie pohybu a v případě více majitelů psa se do aplikace může jednoduše přes QR kód přihlásit až 10 uživatelů.

Alcatel Movetrack je neocenitelná záležitost pro všechny majitele psů, kteří chtějí mít klidné spaní. Koupit můžete produkt zde.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)