iDrby

Podívejte se, jak vypadají černá sluchátka AirPods od firmy Colorware naživo

AirPods
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Chcete svá sluchátka AirPods v jiné než standardní bílé barvě? Existuje řešení. Nyní už se i můžete podívat, jak taková sluchátka vypadají.

O tom, že vám společnost Colorware přebarví sluchátka AirPods, jsme vás na našich stránkách již informovali. Nyní se první takto upravené kusy dostaly do rukou zahraničních redaktorů, díky kterým si je, před případnou koupí, můžete řádně prohlédnout.

Společnost Colorware nabízí na 58 variant sluchátek, přičemž při koupi dokonce můžete každému ze sluchátek navolit jiné provedení, jinou barvu může mít i jejich krabička. Provedení přitom může být jak lesklé, tak matné. Jonathan Morrison si objednal temně černou variantu, aby mu sluchátka ladila k jeho iPhonu 7, který právě v temně černém provedení má.

Jonathan Morrison ve svém videu ukazuje rozbalování sluchátek, i jejich jednotlivé detaily. Je zde tak vidět rozlišení levého i pravého sluchátka a celkově precizně odvedená práce barvení. Vnitřek krabičky však musí zůstat bílý, kvůli propustnosti nabíjení. Ve videu je i vidět, jak Jonathan testuje, zda sluchátka neztratila svou voděodolnost.

 

Drahá sranda za dlouhou dobu

Sluchátka AirPods se nejdříve potýkala s odklady začátku prodeje a nyní jsou spíše nedostatkovým zbožím a to i přes jejich vyšší cenu. U Applu je koupíte za 4 990 Kč, jeho dodací lhůta je 6 týdnů. Pokud je však budete chtít ta v nějaké slušivé barevné úpravě od společnosti Colorware, počítejte, že si na ně můžete počkat klidně i 12 týdnů. Stát vás navíc budou až 339 dolarů (cca 8 700 Kč), jestliže budete chtít nabarvit i nabíjející krabičku.

Zdroj: 9to5mac.com

Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.