iDrby LifeHacker

#5 LifeHacker: Na co se můžete těšit v dalším dílu?

LifeHacker

V pátém díle seriálu LifeHacker budeme fotit a to hlavně iPhonem s přídavnými objektivy Olloclip. Jak takové příslušenství dokáže vylepšit vaše fotografie?

Fotografování a natáčení iPhonem je stále populárnější. I profesionální filmaři jej využívají k tvorbě svých filmů. My se v dnešním díle zaměříme na užitečné rozšíření, které vyrábí firma Olloclip a díky němu získáte spoustu dalších možností pro vaší tvorbu.

Co uvidíte v pátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Aktuální nabídka verzí Olloclipu
  • Jaký je rozdíl v pořízené fotografii bez a s Olloclipem
  • Co je Ollocase a Pivot
  • Kde a za kolik Olloclip pořídit
  • Kdy se takové příslušenství vyplatí

Náš pořad Lifehacker potrvá zhruba 10 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a už teď tu je k dispozici vložené video s chatem, kam můžete přispívat svými dotazy. Po deseti minutách vysílání se posledních 5 minut budeme věnovat dotazům, které hned v živém vysílání zodpovíme. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

Chceme velmi poděkovat všem divákům prvních dílů, získali jsme pouze pozitivní ohlasy a velmi příjemné hodnocení. Je to pro nás motivace do další práce a potvrzení, že se ubíráme správným směrem.

Back to School

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)