iDrby LifeHacker

#4 LifeHacker: Na co se můžete těšit v dalším dílu?

LifeHacker

Náš nový seriál LifeHacker čeká dnes čtvrté živé vysílání. Tématem bude hraní na Apple TV a na dalších Apple produktech. Ukážeme jeden šikovný herní ovladač a řekneme si další vychytávky.

Apple TV dnes může sloužit i jako herní konzole, vyrovná se ale těm nejlepším jako jsou Xbox One X a Playstation 4? Jedná se o jiný styl hraní, ale pořád o velkou zábavu, kterou lze umocnit ještě dalším příslušenstvím. Kromě techniky si řekneme i o dostupných hrách, které stojí za vyzkoušení.

 

Co uvidíte ve čtvrtém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jaké jsou rozdíly v jednotlivých Apple TV
  • Jaké hry si na nich mohu zahrát
  • Co potřebuji k tomu, abych si vychutnal maximální kvalitu obrazu
  • Herní ovladač, který spolupracuje s Apple TV a dalšími Apple produkty
  • Jaké hry s tímto ovladačem mohu ovládat

Náš pořad Lifehacker potrvá zhruba 10 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a už teď tu je k dispozici vložené video s chatem, kam můžete přispívat svými dotazy. Po deseti minutách vysílání se posledních 5 minut budeme věnovat dotazům, které hned v živém vysílání zodpovíme. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

Chceme velmi poděkovat všem divákům prvních dílů, získali jsme pouze pozitivní ohlasy a velmi příjemné hodnocení. Je to pro nás motivace do další práce a potvrzení, že se ubíráme správným směrem.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)