iDrby LifeHacker

#3 LifeHacker: Na co se můžete těšit v dalším dílu?

LifeHacker

Náš nový seriál LifeHacker čeká zítra třetí živé vysílání. Tématem budou bezdrátové reproduktory. V našem přehledu jich ukážeme kolem 10 a řekneme si, jaký je pro koho ten nejlepší.

Bezdrátové reproduktory dnes vyrábí snad každý. Staly se velmi populárním příslušenstvím, a tak nemohou chybět ani v našem novém seriálu. V naší kanceláři se takových reproduktorů „povaluje“ hodně, kolem deseti. A každý má něco do sebe a je určen pro jinou cílovou skupinu. Dáváte přednost kompaktnímu provedení, skvělému zvuku, funkcím, nebo odolnosti? Od každého tu máme trochu.

Výčet všech reproduktorů tu bude k dispozici po skončení pořadu. Zatím nabízíme okruh témat, které se budeme snažit dnes zodpovědět a vy můžete přidávat další.

Co uvidíte ve třetím živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Přehled nejlepších bezdrátových reproduktorů na trhu
  • Jaký reproduktor si zvolit
  • Co by měl dneska takový produkt umět
  • Který a na co použít
  • Jak to všechno hraje

Náš pořad Lifehacker potrvá zhruba 10 minut, začíná už zítra přesně v 19.00 a hodinu před začátkem tu vydáme článek s vloženým videem a chatem. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazu, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

Chceme velmi poděkovat všem divákům prvních dílů, získali jsme pouze pozitivní ohlasy a velmi příjemné hodnocení. Je to pro nás motivace do další práce a potvrzení, že se ubíráme správným směrem.

Back to School

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)