Lifestyle

Naplánujte si Vánoční večírek s aplikacemi z App Store

hudba
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Vánoce jsou už za chvíli. Nenechte nic náhodě a s pomocí aplikací z kolekce Plan Your Christmas Party v App Store naplánujte pro své blízké opravdu nezapomenutelný vánoční večírek.

Vánoce

 

Seznam aplikací z kolekce „Plan Your Christmas Party“ z App Store:

 

Gulab

Jak ostatní pozvat na tu nejlepší vánoční party? Buď jim můžete zavolat, poslat zprávu, nebo vytvořit parádní pozvánku. Pomocí aplikace Gulab takovou vytvoříte snadno a rychle. A je přitom jedno, jestli se jedná o nějaký večírek, svatbu, nebo třeba narozeniny.

icon
Gulab - Invite MakerVARIANCE SRLPhoto & Video1,99 €Stáhnout

 

Yapp

S pomocí aplikace Yapp můžete sdílet své zkušenosti z různých konferencí, pracovních i soukromých schůzek, ale i tréningu sportovního týmu, vyučování a třeba i vánočního večera.

icon
YappYapp, Inc.BusinessZdarmaStáhnout

 

The Photo Cookbook – Tapas

Znáte tajemství španělské kuchyně? Rádi byste vařili tamní nevšední pokrmy? Aplikace The Photo Cookbook – Tapas vám dá veškeré informace, které potřebujete znát, abyste připravili tortillu, polévku Gazpacho, nebo křupavé krokety tak, jako pravý Španěl. Zkuste tedy na Vánoce změnu.

icon
The Photo Cookbook – Tapasditter.projektagentur GmbHFood & Drink3,99 €Stáhnout

 

Nigella

Aplikace Nigella vám poskytne 120 rychlých a chutných receptů na různé pokrmy, které se hodí na každou party, takže samozřejmě i na tu vánoční.

icon
Nigella: The Quick CollectionRandom House GroupFood & Drink3,99 €Stáhnout

 

MOLDIV

Máte rádi tvorbu fotografických koláží? V aplikaci Moldiv – Collage Photo Editor můžete svůj výtvor uskupit do různých matic, přidat nějaký ten grafický prvek i poutavý text.

icon
MOLDIV - Photo Editor, Collage & Beauty CameraJellyBus Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte parádní video plné krásných vzpomínek třeba zrovna právě na ten váš vánoční večírek.

icon
Quik – GoPro Video Editor to edit clips with musicGoPro, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Sing! Karaoke by Smule

Aby nebyla na žádné party nuda, hudební aplikace Sing! vám pomůže rozhýbat každou skomírající zábavu. Samozřejmě jsou obsaženy i vánoční koledy.

icon
Sing! Karaoke by SmuleSmuleMusicZdarmaStáhnout

 

Mucho Party

Vytvořte si ve hře Mucho Party svého vtipného avatara a zápolte s ním proti svým přátelům v množství zábavných miniher.

icon
Mucho PartyGlobZGamesZdarmaStáhnout

 

Boomerang from Instagram

Bumerang je jednoduchý dřevěný nástroj užívaný k různým účelům, jež je prvotně spojován s původními obyvateli Austrálie. Také to je ale aplikace na tvorbu opakujícího se GIFu, která pochází od tvůrců Instagramu.

icon
Boomerang from InstagramInstagram, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Paperless Post

Rádi byste pozvali své kamarády právě na ten váš vánoční večírek? Nebo snad až na ten silvestrovský? Aplikace Paperless Post vám umožní vytvořit ty nejlepší a nejefektnější pozvánky, které umí rovnou vytisknout a rozeslat po celém světě.

icon
Paperless Post: Invitations and eCardsPaperless Inc.LifestyleZdarmaStáhnout

 

VSCO

Pokud průběh vašeho večírku patřičně dokumentujete, fotografie můžete upravit pomocí četných nástrojů v aplikaci VSCO. Vyjma množství filtrů a základní úpravy obsahuje i mikrosociální síť, kam můžete své „úlovky“ publikovat.

icon
VSCO — photo editor and communityVisual Supply CompanyPhoto & VideoZdarmaStáhnout

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Milovník filmů, hudby a turistiky, nadšenec do moderních technologií, pracující jako konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů.