Technologie

Mophie oznamuje externí baterii pro iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Mophie iPhone 7

Výrobce příslušenství Mophie oznámil nový kryt s integrovanou baterií pro iPhony 7 a 7 Plus. Nabízí bezdrátové nabíjení, ale je bez 3,5mm jack konektoru.

Výrobce udává výdrž baterie s novým krytem 27 hodin na menším iPhonu 7. Větší iPhone 7 Plus by pak měl vydržet kolem 33 hodin. Vše je měřeno s ohledem na telefonní hovor. Oproti běžné výdrži udávané samotným Applem jsou hodnoty u iPhonu 7 skoro dvojnásobné (27 oproti 14 hodinám) a iPhone 7 Plus si také výrazně polepší (33 oproti 21 hodinám).

Mophie iPhone 7

Kryt je kompatibilní se standardem Qi, který umožňuje bezdrátové nabíjení. Potřebujete k němu tak příslušnou podložku. Jako snad první výrobce krytu s externí baterií Mophie nenabídne 3,5mm jack konektor, který z iPhonu 7 zmizel. Produkt bude k dispozici v pěti barevných provedeních a první kusy by se měly začít k zákazníkům odesílat během několika málo příštích týdnů. Cenovka je nastavena u všech variant stejně na necelých 110 eur (zhruba 2 970 Kč).

Zdroj: 9to5mac.com

 

iSetos.cz

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)