Technologie

Kanex uvede nejmenší externí nabíječku pro Apple Watch

Kanex

Firma Kanex je zavedeným výrobcem příslušenství pro Apple produkty. Na blížícím se veletrhu CES ukáže nejmenší nabíječku pro Apple Watch.

Kanex tak rozšíří nabídku externích nabíjecích stanic pro chytré hodinky od Applu o další produkt. Už nyní má v nabídce stanici GoPower Watch Portable Battery, která se prodává v oficiálním eShopu společnosti za 100 eur (zhruba 2 700 Kč). Nabízí kapacitu 4 000 mAh a umí nabít hodinky až 6x. Současně lze nabíjet i další zařízení, protože základna obsahuje USB port. Nabíjení indikuje modrý LED indikátor kolem zapínacího tlačítka a samozřejmostí je oficiální Apple certifikace.

Kanex

Nejmenší certifikovaná externí nabíječka pro Apple Watch na světě půjde připevnit pomocí kroužku i na klíče. V sobě si ponese 1000mAh baterii. Ta dokáže jednou plně nabít hodinky, takže minimálně na jeden budete mít vystaráno. Samozřejmostí je indukční nabíjení přes magnetickou plochu na spodku hodinek. Jakmile Apple Watch k indukční plošce přiložíte, nabíjení začne automaticky. Prodej by měl začít v únoru a objednat půjde nabíječka s názvem GoPower Watch Mini za 60 dolarů (kolem 1 550 Kč).

Další z řady nabíjecích stojanů pro Apple Watch

Kromě nejmenší nabíječky chce společnost uvést ještě nabíjecí stojan. Pro Apple Watch tak bude zase větší výběr příslušenství. GoPro Watch Stand nabídne pevnou základnu s USB portem navíc, díky kterému nabijete ještě třeba iPhone nebo iPad. Se stojanem v balení obdržíte adaptér pro připojení do elektrické sítě. Nový produkt bude k dispozici také v únoru a to za cenu 80 dolarů (zhruba 2 070 Kč).

Zdroj: Appleinsider.com

iSetos.cz

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)