Zdraví

Jezte zdravě s aplikacemi z App Store

app store
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Lezou vám řízky se salátem krkem? A co třeba chlebíčky? Nemůžete se na ně ani podívat? Vyzkoušejte zdravou kuchyni s aplikacemi z App Store. Zjistíte, že to není tak strašné.

jídlo

 

Seznam aplikací z kolekce „Healthy Eating“ z App Store:

 

Fit Men Cook

Ty nejlepší recepty pro všechny drsné chlapy najdete v aplikaci Fit Men Cook, která obsahuje i rozšíření pro iMessage a nabízí samostatný titul pro Apple Watch.

icon
Fit Men Cook - Healthy RecipesNibble Apps LtdFood & Drink99,00 KčStáhnout

 

Green Kitchen

Grilování není jen o mase, ale stejně dobře můžete grilovat i vegetariánské pokrmy. Které to jsou a jak na ně, vám poví právě aplikace Green Kitchen. Nabízí videonávody, podrobně rozepsané recepty, množství fotografií a dokonce i aplikaci pro Apple Watch.

icon
Green KitchenAmazing Applications ABFood & Drink99,00 KčStáhnout

 

Deliciously Ella

Aplikace Deliciously Ella je o zdravém vaření, přírodních receptech, které jsou lehké na přípravu. Obsahuje více jak 260 snadných receptů, které vás provází přípravou pokrmu pěkně krok po kroku.

icon
Deliciously EllaEleanor WoodwardFood & Drink99,00 KčStáhnout

 

Healthy Vegetarian Soul Food by Krautkopf

Healthy Vegetarian Soul Food je zdravá vegetariánská kuchařka, jež obsahuje více jak 80 pečlivě připravených receptů na různé pokrmy. Jak jinak také, než bez lepku a cukru. Přítomna je také tvorba nákupního seznamu i vlastního menu.

icon
Healthy Vegetarian Soul Food by KrautkopfNibble Apps LtdFood & Drink99,00 KčStáhnout

 

Oh She Glows

V této aplikaci si užijete 75 receptů z čistě přírodních ingrediencí, navíc bez obsahu jak cukru, tak lepku. Recepty můžete vyhledávat, filtrovat, ale také si je uložit jako své oblíbené a opětovně se k nim vracet.

icon
Oh She GlowsGlo Bakery CorporationFood & Drink49,00 KčStáhnout

 

Food Fix Up

Vařte zdravě, bez lepku a cukru. Pokud nevíte jak, poví vám to aplikace Food Fix Up, která každý lákavě vypadající recept provází úchvatnými fotografiemi.

icon
Food Fix UpFood Fix Up Pty LtdFood & Drink79,00 KčStáhnout

 

Hippie Lane

Aplikace nabízí recepty, tipy a triky, nákupní seznam i složku oblíbených. Najdete v ní stoprocentně veganské recepty, které neobsahují ani špetku cukru.

icon
Hippie LaneCOCO L'AMOUR (NSW) PTY LTDFood & Drink79,00 KčStáhnout

 

Green Smoothies by Ascension Kitchen

Vezmu tohle, tohle, tohle a tohle, hodím to do mixéru a vyjde mi Smoothie – ovocný nebo zeleninový nápoj plný živin a vitamínů. Navíc ideální pro osvěžení a pro to, pokud nemáte čas jíst. Tato aplikace vám nabídne spoustu receptů na vaše nové nápoje.

Item not available.

 

Caveman Feast

Držíte Paleo dietu? Zkuste aplikaci Caveman Feast. Nabídne vám 250 jednoduchých receptů, které jistě neznáte. Ty jsou tvořeny krok po kroku, takže je zvládne opravdu každý. Přidanou hodnotou pak je možnost tvorby nákupního seznamu a informace o nutričních hodnotách surovin.

icon
Caveman Feast - 250 Paleo RecipesNibble Apps LtdFood & Drink79,00 KčStáhnout

 

Vegourmet

Vegourmet je další v řadě čistě veganských kuchařek. Nabídne vám 230 lahodných receptů, které vyšly ve stejnojmenném magazínu. Aplikace obsahuje i zajímavou funkci časovače a poskytne vám nutriční hodnoty použitých surovin.

icon
VegourmetFilibaba ABFood & Drink129,00 KčStáhnout

 

Paleo Plate

Paleo Plate je další z aplikací zajímající se čistě o paleo stravu. Všechny recepty jsou doprovozeny četnými vizuály a vyjma hlavních jídel najdete i ty na chutné deserty všeho druhu.

icon
Paleo PlateBurleigh Creative Pty LtdFood & DrinkZdarmaStáhnout

 

Tasty Health

Aplikace Tasty Health se vyznačuje zejména tím, že na začátku vaření jí řeknete, pro kolik osob pokrm připravujete a ona dle toho přepočítá množství surovin, jež potřebujete.

icon
Tasty HealthTriple Tap ABFood & Drink49,00 KčStáhnout

 

Garden Plate

Neskutečné množství vegetariánských receptů doplněných krásnými fotografiemi? Jasně, v aplikaci Garden Plate najdete vše, pokud nekonzumujete živočišné produkty, anebo jen chcete vyzkoušet něco nového, něco zdravého.

icon
Garden PlateBurleigh Creative Pty LtdFood & DrinkZdarmaStáhnout
iPhone 8 RED

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.