Aplikace

Dostali jste nový iPhone? Tyto aplikace z App Store vám v něm nesmějí chybět

produktivita
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Nadělil vám Ježíšek pod stromeček nové iOS zařízení? Těmto titulům z kolekce pro začátečníky v App Store byste rozhodně měli věnovat svou pozornost.

začátečník

Seznam aplikací z kolekce „Apps to Get You Started“ v App Store:

 

WhatsApp Messenger

Messenger WhatsApp je nejrozšířenější kecálek na mobilní platformě. Díky tomu, že není striktně určen jen iPhonům, můžete tak skrze datový tarif komunikovat téměř s celým světem. Navíc někteří operátoři data vyčerpaná skrze tuto aplikaci nepočítají ani do svého FUP, takže proč komunikovat skrze SMS za peníze, když to jde zdarma skrze tuto šikovnou aplikaci?

icon
WhatsApp MessengerWhatsApp Inc.Social NetworkingZdarmaStáhnout

 

Facebook

Facebook je největší sociální sítí světa. Nejen že na něm můžete sdělovat své myšlenky, které se vám právě honí hlavou, ale i komunikovat s přáteli a zvát je třeba na různé události a to ať už ty vaše, nebo na ty konané ve vašem okolí.

icon
FacebookFacebook, Inc.Social NetworkingZdarmaStáhnout

 

Snapchat

Snapchat je obrázková sociální síť diametrálně odlišná od Instagramu. Neustále však rozšiřuje svou řadu uživatelů a stává se více a více populární. V aplikaci můžete posílat fotografie, komunikovat s uživateli i textově a v neposlední řadě tvořit příběhy (třeba klidně z průběhu celých zimních svátků).

icon
SnapchatSnap, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Instagram

Pokud chcete cokoli ze zimních radovánek sdílet se světem, rozhodně to nesmí chybět v legendě sociálních sítí – Instagramu. Své fotografie nebo videa do něho snadno a rychle nahrajete, přidáte popis, umístění, štítky a už jen pozorujete, jak vám nabíhají lajky. Nezapomeňte si ale také užít tu zábavu, na které jste přítomní, aby to nedopadlo tak, že ji celou procivíte do mobilu.

icon
InstagramInstagram, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Shazam

Znáte tu situaci, kdy slyšíte známou písničku, ale nemůžute si vzpomenout na její název? S tím vám pomůže Shazam. Pokud máte přístup k internetu, Shazam zaznamená kousek písničky, a během chvíle vám sdělí její název a interpreta.

 

Uber

Potřebujete se z nějaké akce dostat co nejrychleji, a také nejlevněji, domů? Vyzkoušejte službu Uber. Nejedná se ale o taxi službu, nýbrž o řidiče bez licence, kteří jen mají k dispozici své auto a za úplatu vás odvezou, kam potřebujete.

 

Nike+ Run Club

Taky jste přes svátky pěkně nakynuli? Jděte se provětrat ven a zapněte si u toho tuto cvičící aplikaci. Uděláte něco pro své zdraví, tělo i ducha a navíc si budete moci vést podrobné statistiky o tom, kolik jste toho uběhli, kolik jste u toho spálili kalorií a kam jste vlastně běželi.

icon
Nike+ Run ClubNike, IncHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

LinkedIn

LinkedIn je profesionální sociální síť, na které si můžete najít práci nejen vy, ale mohou vás objevit i sami zaměstnavatelé. Jedná se o takový váš virtuální životopis.

icon
LinkedInLinkedIn CorporationSocial NetworkingZdarmaStáhnout

 

Weather Live

Jaké je venku počasí? Můžete použít nativní aplikaci, nebo sáhnout po jiné a značně sofistikovanější. Nejen že parádně vypadá, podá vám ale množství vyčerpávajících informací, které se ze základního Počasí nedozvíte.

Item not available.

 

Netflix

Stanice Netflix vysílá populární televizní show a různorodé seriály, které byly i oceněni na nedávném udílení výročních cen EMMY AWARDS. Sice nejvíce trofejí posbíralo HBO s Hry o trůny, i tak ale Netflix neodešel s prázdnou. Díky této aplikaci můžete oblíbené seriály sledovat i na platformě iOS, třeba právě pokud přijdete nad ránem domů a nechce se vám ještě spát. Vše je ale v originálním znění.

icon
NetflixNetflix, Inc.EntertainmentZdarmaStáhnout

 

Evernote

Evernote je profesionální nástroj, který vám umožní téměř cokoli, co se týče jakýchkoli dokumentů libovolného formátu. Můžete v něm vytvářet klidně i seznamy úkolů a vše sdílet se svými přáteli nebo spolupracovníky. Chcete-li o této aplikaci vědět více, doporučujeme shlédnout 80. Appliště VideoCast.

icon
EvernoteEvernoteProductivityZdarmaStáhnout

 

Twitter

Jaký byl ten večírek? Jak se líbil ostatním? A co ten koncert? Užili si jej všichni jako vy? Sociální síť Twitter asi netřeba představovat. Pokud dáváte přednost širokému publiku, namísto jen tomu osobnímu v aplikaci Path, své názory můžete ventilovat právě v sociální síti Twitter.

icon
TwitterTwitter, Inc.NewsZdarmaStáhnout

 

YouTube

Aplikace pro přímé přehrávání videí ze sítě YouTube sice příliš přehledná a intuitivní není, to ji ale nebrání, aby byla nejoblíbenější videoaplikací na telefonech iPhone a tabletech iPad.

icon
YouTube: Watch, Listen, StreamGoogle, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

 

Wunderlist

Zkompletujte své úkoly, uložte je a následně sdílejte. Aplikace Wunderlist je vytvořená proto, aby vám pomohla s organizací vašich záležitostí. Samozřejmostí je přidávání připomínek, upomínek, pokročilé plánování a mnohé další.

icon
Wunderlist: To-Do List & Tasks6 Wunderkinder GmbHProductivityZdarmaStáhnout
iPhone 8 RED

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.