Griffin bude prodávat nabíjecí kabel pro nový MacBook Pro s MagSafe konektorem

Společnost Griffin oznámila, že bude nabízet několik nových produktů, které se vyznačují technologií BreakSafe. Ta je velmi podobná legendárnímu MagSafe.

Nový kabel s technologií BreakSafe a možností nabíjet až 100W zařízení ukázal výrobce Griffin. Na jednom konci je USB-C konektor a druhý obstarává speciální magnetické propojení, které spojíte s druhou částí. Ta je přitom umístěna přímo na MacBooku, takže navazuje na legendární MagSafe.

MagSafe Griffin

Kromě toho bude k dispozici další adaptér. Ten propojí už stávající USB-C kabel a nabídne stejnou funkčnost. Griffin ještě nabídne adaptér do elektrické sítě a pro připojení v autě. Oba půjde připojovat přes zmíněný BreakSafe magnetický port.

Cena kabelu bude 40 dolarů (1 035 Kč), adaptér pořídíte za 20 dolarů (520 Kč) a adaptér do elektrické sítě nebo do auta pak za 40 dolarů (1 035 Kč). K dispozici by mělo být všechno toto příslušenství v druhém čtvrtletí letošního roku.

Zdroj: Macrumors.com

Autor: Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda
Administrátor a majitel Appliště.cz, IT pracovník, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)

Také si přečtěte:

Mac Pro 2

Podívejte se, jak by mohl vypadat Mac Pro 2

Apple už několik let neobnovil řadu Mac Pro. Nejvýkonnější Apple počítač se tak možná už …