Lifestyle

Nahlédněte do jedinečného Apple Storu prodávajícího dárkové zboží s logem Applu

Apple Store

Dárkové předměty Applu jsou pro fanoušky něco víc než jen věci. Všechny na jednom místě naleznete v sídle společnosti – americkém Cupertinu.

Navštívit jeden z Apple Storů, které má společnost skoro po celém světě, je vždy velkým zážitkem a to i v případě, že si nic neodnesete domů. I když se každý poměrně dost liší, najdete v nich stejné zboží – je tedy jedno, zda jste v Evropě nebo v USA. Pokud ale chcete navštívit pobočku, která je o trochu jiná, ale přitom patří také Applu, musíte se vydat do samotného sídla Applu – do Kalifornie.

Ve městě Cupertino, kde má společnost své sídlo, najdete speciální obchod prodávající veškeré zboží, které najdete všude po světě – konkrétně tedy iPhony, iPady, MacBooky, ale i příslušenství či sluchátka Beats. Ovšem i přes tak širokou nabídku zde najdete něco navíc. Jde o dárkové předměty s logem Applu, jako jsou hrníčky, termosky, propisky, trička nebo ruzné bločky – nabídka je opravdu široká. Jak takový Apple Store vypadá, se můžete podívat na fotografiích níže.

Zdroj a foto: BusinessInsider.com

iPure.cz

O autorovi

Oldřich Korbel

Oldřich Korbel

Milovník filmů, dobrého jídla a cestování. Zálibu našel před pár lety i v Apple produktech. Ve volném čase se rád projede na kole nebo na kolečkových bruslích, nedá dopustit ani na sérii seriálu The Walking Dead.