Technologie

Základna uživatelů Apple Music strmě roste, čítá už 17 miliónů

Apple Music

Hudební služba Apple Music neuvěřitelně roste každým dnem. Za měsíc generuje milión nových uživatelů a šlape na paty hlavně Spotify.

Americká společnost na své nedávné konferenci, kde představila nové iPhony, odhalila, že její hudební službu Apple Music využívá už 17 miliónů uživatelů. Za poslední 2 měsíce, kdy se naposled pochlubila těmito daty, tak vyrostla základna o další 2 milióny.

Apple Music

Firma z Cupertina začíná lépe využívat ohromné číslo prodaných iPhonů a díky podobným službám získává další pravidelné a platící zákazníky. Vyvažuje tím také padající prodeje hardwaru a hlavně zmíněných iPhonů. Tim Cook je prostě obchodník každým coulem.

Zdroj: Macrumors.com

 • zgercik

  Tim Cook je hlavne prohnanym zlodejem to stim zsa je nekdo sikovny obchodnik nema nic spolecneho

  • Martin

   Pán zgercik bude zřejmě nějaký vrcholový obchodní manažer, co? Tak to nekupujte a zůstaňte si u svého čehosi.

   • zgercik

    Nemusim by vrcholovy obchodni manazer,staci logicky usudek a zkusenosti.Nechte na me u ceho zustanu nebo ne.Na rozdil od vas pocitace applle jsm zacal pouzivat v dobe kdy bylo na export k nam ze strany vlady USA uvaleno embago.Nebojte se vyrobku apple mam asi vic nez vy.A za tim co jsem napsal si stojim.Jen mallej oriklad zlodejiny apple..vymena baterky u macbooku pro v zarucnim servisu vgychazi v rozmezi 13000 az 15500kc.Samotna originalni bateka kde koupit do 2000kc.Cena se navysuje tim ze podle postupu apple se nemeni jn baterka ale cela zakladova deska kde je baterka prilepena a je v elmi pbtizne ji vubec vymontovat.o moznosti mit na cesty zalozni je vylouceno.

iPure.cz

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)