Aplikace

Apple Music pro Android už není v beta verzi

Marek Veselý

Apple dnes, 3. srpna, aktualizoval aplikaci Apple Music pro Android na verzi 1.0.0. Oficiálně se zbavila stavu beta, a je tedy dostupná v plné verzi.

Streamovací služba Apple Music je jednou z prvních aplikací, kterou cupertinská společnost vydala i pro konkurenční systém Android. Je to logické, většinu softwaru si chce Apple nechat pouze pro iOS, aby nalákal zákazníky na svoje exkluzivity. Apple Music je ale něco jiného, tady musí porazit hlavního hráče Spotify.

Poprvé Apple představil svoji hudební službu pro konkurenční Android v listopadu 2015. Jak řekl sám Eddy Cue, šéf iTunes, lidé mohou poslouchat Apple Music kdekoli na světě, na jakémkoli zařízení.

Apple Music

Během testování beta verze bylo přidáno mnoho nových funkcích, aby se aplikace co nejvíce podobala té na mobilním systému iOS. Za zmínku stojí podpora hudebních klipů, výhodné předplatné pro rodiny, widget na domovskou obrazovku, ukládání písniček na paměťové karty a mnoho dalšího. Nejnovější aktualizace také přináší lepší stabilitu a opravu některých chyb.

Uživatelé zařízení se systém Android mohou Apple Music stáhnout zdarma z Google Play Store. Ti, kteří se k hudební službě zaregistrují, dostanou 3měsíční zkušební dobu. Narozdíl od švédského Spotify nenabízí Apple žádnou variantu zdarma.

Apple Music
Apple Music
Vývojář: Apple Inc.
Cena: Zdarma

Zdroj: http://www.macrumors.com/2016/08/03/apple-music-android-leaves-beta/

iSetos.cz

O autorovi

Marek Veselý

Marek Veselý

Technical writer, editor, korektor, redaktor a překladatel, věčný student, milovník angličtiny a češtiny, spáč, Apple uživatel a zároveň velký kritik.